Bernolákovo

Obilná 42A

0905 605 827

Zavolajte. Je to najrýchlejšie.

Výroba svetelnej i nesvetelnej reklamy

DP Design – výroba svetelnej i nesvetelnej reklamy

Vyrábame svetelnú a 3D reklamu na budovách. Pomáhame živnostníkom, aj firmám dobre pôsobiť na zákazníkov. Za 20 rokov praxe sme dali dohromady ​skvelý tím a výborné technické vybavenie. Vďaka tomu máme férové ceny aj rýchle termíny. Zavolajte a užívajte si aké to je, keď vám niekto skutočne pomáha.

Spýtajte sa na referencie vo svojom okolí. Dosť pravdepodobne sme už niekomu z vašich známych dodávali niektorú službu. Príklady prác, ktoré sme realizovali si môžete ísť osobne pozrieť.
Overíte si tak sami dlhodobú kvalitu našej práce.

Príkladom z našej práce je inštalácia pod Michalskou Bránou v Bratislave. Podrobnosti nájdete na stránke Gravírovanie.

Dodávame precízne spracované riešenia s dizajnovo čistým prevedením. Ukážka je z inštalácie. Viac príkladov nájdete v sekcii Firemná identita.

Technologické vybavenie umožňuje aj náročné inštalácie a servis reklamy a nápisov na budovách. Využívame rôzne stroje a vyzokozdvižný vozík, takže na budove nie je potrebné inštalovať lešenie.

Často dodávame svetelnú a 3D reklamu na nové budovy. Developeri už vedia, že sme na trhu už dávno a dodávame spoľahlivé riešenia za férové ceny.

Pravidelne spolupracujeme aj so štátnymi inštitúciami. Dodávame pre nich elegantné a štýlovo čisté označenie interiérov. Tu sa používajú viaceré technológie. Gravírované menovky na dverách, označenia budov, 3D nápisy na stenách.
Špecializujeme sa aj na štátne symboly. Vyrábame slovenský znak v rôznych úpravách. Gravírovaný, drevený, kovový, alebo 3D. Podobne vyrábame aj erby miest a obcí. Na niektoré použitia sa hodia farebné (tlač) inokedy sa vyrába 3D reliéfny erb z dreva, alebo kovu. Dodávali sme už aj svetelný erb.

V súčasnosti je trendom vyrábať 3D podsvietené nápisy. Na zábere posledná kontrola u nás vo výrobe pred inštaláciou u zákazníka.

Okrem toho vyrábame darčekové predmety na mieru.

Svetelná reklama

Interiérová i exteriérová. Bežne inštalujeme svetelné reklamy aj na vyšších budovách. 

Nápisy na budovách

Nápis na budove Slovenského národného divadla v Bratislave sme inštalovali pred vyše 15 rokmi.

Štátne znaky a erby

Nápis na budove Slovenského národného divadla v Bratislave sme inštalovali pred vyše 15 rokmi.

Gravírovanie

V Bratislave pod Michalskou bránou sme vyrábali turistami obľúbenú atrakciu zvanú aj "Nultý kilometer", či "Bod nula".

Exkluzívne darčekové predmety

Darčeky na zákazku vyrábame u nás. Vieme ich doplniť o rôzne nápisy, označenia, či logo.

Riešenia firemnej identity

Darčeky na zákazku vyrábame u nás. Vieme ich doplniť o rôzne nápisy, označenia, či logo.

Riešenia firemnej identity

Špecializujeme sa na reklamné a informačné 3D nápisy na budovách, panely a označenia v interiéri aj exteriéri. Dodávame pre živnostníkov, firmy, aj inštitúcie.