Bernolákovo

Obilná 42A

0905 605 827

Zavolajte. Je to najrýchlejšie.

Výroba svetelnej i nesvetelnej reklamy

Kontakt DP Design

0905 605 827

Zavolajte. Je to najrýchlejšie.

DP Design s.r.o.

Obilná 42A900 27 Bernolákovo

dpdesign@dpdesign.sk

Napíšte e-mail. Odpovedáme do 24 hodín.

Sme tradičným dodávateľom 3D reklamy a nápisov na budovách. Dodávame štátne znaky i firemné logá.Exkluzívne darčekové predmety na mieru.

K zákazníkom zvyčajne na rokovanie prídeme. Môžete nás však aj navštíviť v Bernolákove.

Podrobnosti o firme DP Design

Špecializujeme sa na reklamné a informačné 3D nápisy na budovách, panely a označenia v interiéri aj exteriéri. Dodávame pre živnostníkov, firmy, aj inštitúcie. Typické produkty, ktoré si u nás najčastejšie zákazníci objednávajú sú:

  • svetelné panely
  • 3D svetelné reklamy
  • svetelné logá, nápisy v rôznych veľkostiach
  • firemné tabule
  • gravírovanie
  • názvy firiem nad vchodom
  • mená a logá firiem či produktov – nápisy a emblémy na budovách
  • firemné informačné a orientačné systémy v budovách
  • reklamné tabule svetelné aj nesvetelné

Darí sa nám udržať dostupné ceny. Vďaka tomu, že máme veľa objednávok, ceny za materiál aj technologické vybavenie sú nižšie. Naše služby si preto môže dovoliť aj veľa živnostníkov či menšie firmy. Kvalita realizovaných prác pritom je vysoká. Na všetky zložky dodávaných služieb máme špecialistov, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Radi vám preto poradíme, ako dosiahnete svoj zámer efektívne a pritom ak sa dá, tak aj lacno.

Ceny vám vypočítame po špecifikácii, čo potrebujete

Poskytujeme služby, ktoré sa vyrábajú na objednávku, ako unikátne realizácie. Preto nemáme klasický „cenník“. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne a preto sa ani vy neváhajte osobne spýtať, čo potrebujete. Je možné, že budete cenovou kalkuláciou i grafickým návrhom príjemne prekvapení.

Pri kalkulácii ceny sa vždy dá dohodnúť taká konfigurácia, ktorá vám bude presne vyhovovať. Výber materiálov a technológií je široký. Neváhajte nám preto povedať aj vašu predstavu a my vám zašleme nezáväznú a orientačnú kalkuláciu. Tá sa dá, samozrejme, postupne doladiť podľa vašej predstavy o cene i rozsahu práce.

Dodávame riešenia aj pre renomovaných architektov – spomeňme aspoň niektorých: akad. arch. Ing. Karol Gregor, Ing. arch. Martin Kusý, Ing. arch. Pavol Paňák, Ing. arch. Peter Kucharovič a ďalší.Skĺbenie vysokej estetickej, technologickej a remeselnej profesionality vám zaručuje, že vaša reklama bude účinná a trvácna.

Naše produkty majú aj vlastnosti, ktoré na prvý pohľad nie je vidieť. Najdôležitejšou je pre nás bezpečnosť. Nestane sa, že by silný dážď poškodil elektroinštaláciu či spôsobil úraz. Naše výrobky sú bezpečné aj v prípade víchrice či povodní. Práve v týchto parametroch vám pri výrobe veľkoplošnej reklamy poskytujeme záruky, ktoré nie sú len zmluvou na papieri. Vieme ich podložiť aj dlhoročným pôsobením v odbore.

Vďaka tomu sa na poskytovanú záruku môžete spoľahnúť.

Záruka na poskytnuté služby

Keďže dodávame veľmi kvalitné riešenia, poruchy či problémy sú veľmi zriedkavé. Skôr ide o bežnú údržbu, výmeny svietidiel a čistenie. Za kvalitu našej práce ručíme. Súčasťou dodávky preto je aj záruka na bezplatný servis. Pohybuje sa v rozmedzí dvoch až dvadsiatich rokov. Nie sme firma, ktorá vznikla pred pár týždňami na pár mesiacov. Na Slovensku pôsobíme od roku 1991. Ak budete potrebovať údržbu alebo servis, nájdete nás.

ieme často pomôcť aj pri oprave, alebo servisovaní prác, ktoré sme nedodávali my. Ak firma, ktorá vám vyrábala svetelnú reklamu či nejaké nápisy na budovy už zanikla, pomôžeme vám.

Termíny dodania práce

Reklamné nápisy, nápisy na budovách či svetelné reklamy na budovách dodávame väčšinou do dvoch týždňov. Presný termín vám však povieme až po špecifikácii skutočného zadania.

Termín dodávky je pre nás vždy záväzný. Uvedomujeme si, že naši zákazníci s dohodnutými termínmi počítajú. Preto ich vždy dodržiavame. Pri určovaní termínu dodávky zvyčajne vopred počítame aj s možnými nečakanými ťažkosťami. Termín skutočného dodania vašej zákazky býva neraz aj skorší, než bol realistický odhad. Mnohoročné skúsenosti v tejto práci nám umožňujú dosiahnuť skutočne veľmi presný odhad termínov. A ich dodržanie.

Sú však obdobia, kedy je množstvo objednávok vysoké a termíny plné. Potom zvyčajne nedokážeme termín dodania urýchliť. V prípade potreby sa však vždy pokúšame o najrýchlejšie dodanie prác.

Svetelná reklama

Interiérová i exteriérová. Bežne inštalujeme svetelné reklamy aj na vyšších budovách. 

Nápisy na budovách

Nápis na budove Slovenského národného divadla v Bratislave sme inštalovali pred vyše 15 rokmi.

Štátne znaky a erby

Nápis na budove Slovenského národného divadla v Bratislave sme inštalovali pred vyše 15 rokmi.

Gravírovanie

V Bratislave pod Michalskou bránou sme vyrábali turistami obľúbenú atrakciu zvanú aj "Nultý kilometer", či "Bod nula".

Exkluzívne darčekové predmety

Darčeky na zákazku vyrábame u nás. Vieme ich doplniť o rôzne nápisy, označenia, či logo.

Riešenia firemnej identity

Darčeky na zákazku vyrábame u nás. Vieme ich doplniť o rôzne nápisy, označenia, či logo.

Riešenia firemnej identity

Špecializujeme sa na reklamné a informačné 3D nápisy na budovách, panely a označenia v interiéri aj exteriéri. Dodávame pre živnostníkov, firmy, aj inštitúcie.